Rada Miejska Międzychodu

Okręg nr 1 – ulice: Akacjowa, Bagienna, Chopina, Chramca, Cmentarna, Daszyńskiego, Dworcowa, Dworzec Główny, Feliksa Nowowiejskiego, Gintera, Gorzycka, Gracza, Grażyny Bacewicz, Jaskółcza, Kaczmarka, Kardynała Wyszyńskiego, Karłowicza, Klonowa, Konopnickiej, Kościelna, Kurpińskiego, Marszałka Piłsudskiego, Mickiewicza, Moniuszki, Muchocińska, Na Ostrawy, Napoleona Rutkowskiego, Ogrodowa, Paderewskiego, Podgórna, Pohla, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Sadowa, Sienna, Słodowy Młyn, Słowackiego, Strzelecka, Szeroka, Szpitalna, Szymanowskiego, Świerkowa, Tymek, Usługowa, Wały Jana Kazimierza od nr 2 do końca, Wiatraczna, Wieniawskiego, Wiśniowa, Wjazdowa, Wyspiańskiego, Zagrodowa, Zamkowa, Zaułek Rzeczny, Zielona, 17 Stycznia od nr 1 do nr 20a.

  1. Wojciech Dyl – KWW „Gospodarny Międzychód”
  2. Teresa Cichosz – KWW Teresy Cichosz
  3. Edward Doroba – KWW Decydujmy Razem
  4. Sławomir Rogala – KWW „Gospodarny Międzychód” – Zastępca Przewodniczącego
  5. Wojciech Mamet – KWW „Gospodarny Międzychód”

Okręg nr 2 – ulice: Bolesława Chrobrego, Browarowa, Czynu 600 lecia, Drukarska, Dworzec Letnisko, Garbarska, Gazownicza, Generała Sikorskiego, Gwardii Ludowej, Iczka, Józefa Kinala, Kilińskiego, Krótka, Langowicza, Mostowa, Nadbrzeżna, Nadjeziorna, Na Skarpie, Nowa, Plac Kościuszki, Plac Rolny, Pocztowa, Polna, Portowa, Rolna, Rybacka, Rynek, Rynkowa Składowa, Słoneczna, Sokoła, Spichrzowa, Strażacka, Szkolna, Świętego Marcina, Teresy Remiszewskiej, Tietza, Wały Jana Kazimierza od nr 1 do nr 1E, Wigury, Wioślarska, Zewnętrzna, 17 Stycznia od nr 21 do końca, 3 Maja.

  1. Grzegorz Kurek – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
  2. Zygmunt Mleczak – KWW „Gospodarny Międzychód”  – Przewodniczący Rady
  3. Danielczak Anna – KW Platforma Obywatelska RP
  4. Stefan Niedziółka – KW Platforma Obywatelska RP

Okręg nr 3 – miejscowości: Drzewce, Kaplin, Mierzyn, Mierzynek, Mokrzec, Piłka, Przedlesie, Puszcza, Radgoszcz, Radusz, Sowia Góra, Zamyślin, Zatom Nowy, Zwierzyniec, Żmijowiec.

  1. Rafał Ciszewicz  – KWW Porozumienie Społeczno – Samorządowe

Okręg nr 4 – miejscowości: Bielsko, Dzięcielin, Gorzycko Stare, Gorzyń, Kolno, Muchocin, Muchocinek, Popowo, Wielowieś, Zatom Stary, Zielona Chojna.

  1. Jarosław Talarek – KWW „Gospodarny Międzychód”
  2. Krzysztof Wolny – KWW Radni Niezależni
  3. Jarosław Grzelachowski – KWW „Gospodarny Międzychód”

Okręg nr 5 – miejscowości: Dormowo, Głażewo, Gralewo, Kaliska, Kamionna, Kamionna Folwark, Kamionna Wiktorowo, Krzyżkówko, Lewice, Łowyń, Mnichy, Mniszki, Skrzydlewo, Tuczępy.

  1. Stanisław Wittchen – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
  2. Jerzy Pieczek – KWW „Gospodarny Międzychód”