12 października Komitet Wyborczy Nowy Międzychód pokazał nową jakość w polityce samorządowej. Na spotkaniu zaprezentowano program wyborczy oraz wszystkich kandydatów do samorządu gminnego.

O głosy mieszkańców gminy Międzychód ubiegać się będzie kandydat na burmistrza Krzysztof Suszka oraz kandydaci do Rady Miejskiej:

Ryszard Sulej – okręg nr 2 Międzychód ulice: Dworcowa od nr.1 do nr.13, Marszałka Piłsudskiego od nr.51 do końca, Szpitalna, Wały Jana Kazimierza od nr.2 do końca, Wjazdowa, Zaułek Rzeczny.

Damian Michałek – okręg nr 3 Międzychód ulice: Daszyńskiego, Kardynała Wyszyńskiego.

Ewa Małłek – okręg nr 4 Międzychód ulice: Akacjowa, Bagienna, Dębowa, Gintera, Gracza, Kalinowa, Klonowa, Konopnickiej, Mickiewicza, Modrzewiowa, Morelowa, Na Ostrawy, Ogrodowa, Olchowa, Pohla, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Sadowa, Słowackiego nr.8, Strzelecka, Świerkowa, Tymek, Wiśniowa, Wyspiańskiego, Zamkowa nr.2, Zielona.

Krzysztof Dragoński – okręg nr 6 Międzychód ulice: 17 stycznia od nr.22 do nr.42 parzyste, od nr.43 do nr.99 i od nr.101 do nr.105 nieparzyste, 3 Maja, Garbarska, Garncarska, Kilińskiego, Nadbrzeżna,  Portowa od nr 1 do nr.6A, Rynek, Rynkowa, Szkolna, Świętego Marcina, Tietza, Wały Jana Kazimierza od nr 1 do nr 1E.

Paweł Piaskowski – okręg nr 7 Międzychód ulice: 17 stycznia od nr.100 do nr.106 parzyste i od nr.107/109 do końca, Bolesława Chrobrego od nr.1 do nr.7 i nr.9, Czynu 600-lecia, Drukarska, Gazownicza, Generała Sikorskiego od nr.1 do nr.5, Iczka, Langowicza, Nadjeziorna, Plac Kościuszki, Plac Rolny, Pocztowa, Portowa od nr.9 do końca, Rolna, Rybacka, Składowa, Sokoła, Spichrzowa, Strażacka, Wioślarska, Zewnętrzna.

Stefan Niedziółka – okręg nr 8 Międzychód ulice: Bolesława Chrobrego od nr.8 do nr.16 parzyste i od nr.17 do końca, Generała Sikorskiego od nr.15 do końca nieparzyste, Krótka, Polna od nr.29 do końca, Wigury.

Jacek Milert – okręg nr 10 Drzewce, Kamień, Kaplin, Mierzyn, Mierzynek, Mokrzec, Piłka, Przedlesie, Puszcza, Radgoszcz, Radusz, Sowia Góra, Zamyślin, Zatom Nowy, Zwierzyniec, Żmijowiec.

Jacek Barkowski – okręg nr 12 Dzięcielin, Kolno, Popowo, Zatom Stary, Zielona Chojna.

Przemysław Przybylski – okręg nr 13 Dormowo, Gralewo, Kamionna, Kamionna Folwark, Kamionna Wiktorowo, Mnichy, Mniszki, Skrzydlewo, Tuczępy.


Julian Keller
– okręg nr 14 Głażewo, Kaliska, Krzyżówko, Lewice, Łowyń.

Mateusz Napierała – okręg nr 15 Gorzycko Stare, Gorzyń, Muchocin, Muchocinek, Wielowieś.